דלתות אוטומטיות לבניין

דלת אוטומטית לבניין היא דלת שנפתחת בצורה אוטומטית כאשר אדם נמצא בקרבתה. דלת זו מותקנת לרוב בכניסה לבניין והיא נועדה לאפשר לאנשים להיכנס ללא צורך בביצוע פעולה ידנית. דלת כזו היא רעיון טוב עבור כל בניין עם תנועה גדולה של אנשים. זאת מכיוון שהיא מאפשרת לאנשים להיכנס לבניין בלי להמתין בתור. הדלת מצוידת בחיישן המאפשר פתיחה וגם סגירה של הדלת בעת הצורך. במאמר זה נפרט כיצד דלתות אוטומטיות לבניין עובדות ונציג כמה מיתרונות השימוש בהן.

מהי דלת אוטומטית לבניין וכיצד היא פועלת

כאמור, דלת אוטומטית לבניין היא דלת עם מנגנון המאפשר פתיחה וסגירה אוטומטית לפי הצורך. על גבי הדלת מותקן חיישן המאפשר את הסגירה והפתיחה כנדרש. ישנם שלושה סוגים עיקריים של חיישנים המותקנים על גבי מרבית הדלתות:

  1. חיישני לחץ – חיישני לחץ קיימים מאז שנות השישים של המאה שעברה. חיישנים אלו מתבססים על שינויים במשקל או בלחץ כדי לזהות מתי הדלת צריכה להיפתח. חיישנים אלו מותקנים בדרך כלל על גבי מחצלות או שטיחים המוצבים על הקרקע. כאשר אדם מתקרב לדלת ועובר על גבי המחצלת, הדלת נפתחת מאחר והחיישן מזהה שינוי בלחץ המופעל עליו.
  2. חיישנים אופטיים מבוססי תנועה או חום – כיום, רוב הדלתות האוטומטיות פועלות עם חיישני זיהוי תנועה. רוב גלאי התנועה משתמשים בגלי מיקרו או בחיישני אינפרא אדום כדי לזהות את התנועה. חיישנים המבוססים על גלי מיקרו, מזהים תנועה על ידי השתקפות של עצמים נעים. לעומתם, חיישני אינפרא אדום מתבססים על שינויים בטמפרטורה כדי לבצע פתיחה וסגירה של הדלת.
  3. מערכת בקרת גישה או אינטרקום – דלתות אוטומטיות לבניין יכולות להיפתח ולהסגר גם באמצעות מערכת בקרת גישה או אינטרקום. במקרה זה, במקום להתבסס על תנועה או לחץ, הדלת נפתחת באמצעות כרטיס מפתח, סמארטפון או כל מכשיר אחר ששולח אל החיישן בקשת גישה. דלתות מסוג זה משמשות בעיקר עבור בנייני מגורים או נכסים שהגישה אליהם מוגבלת לאנשים מורשים בלבד.

כיצד פותח החיישן את הדלת

ברגע שהחיישן מזהה שמישהו צריך להיכנס לבניין, הוא שולח אות למנגנון פתיחת הדלת. מנגנון פתיחת הדלת מופעל על ידי מנוע חשמלי, הפותח את הדלת בהתאם לסוג הדלת שברשותכם.

סוגי הדלתות האוטומטיות כוללים:

  • דלתות הזזה: אידיאליות עבור תנועה דו-כיוונית. דלתות הזזה אוטומטיות מותקנות על פי רוב על גבי מסילות עיליות.
  • דלתות מתנדנדות: אידיאליות עבור תנועה חד כיוונית. דלתות אוטומטיות מסוג זה נפתחות פנימה או החוצה.
  • דלתות מסתובבות: אידיאליות לאזורים עתירי תנועה, דלתות מסתובבות אוטומטיות מאפשרות יציאה וגם כניסה בו זמנית.

היכן מומלץ לרכוש דלתות אוטומטיות

להתקנת דלת אוטומטית לבניין ישנם מספר יתרונות ברורים: הן מאפשרות חיסכון באנרגיה, מאפשרות כניסה ללא מגע יד אדם והן נוחות מאוד לשימוש. אולם, מאחר ומדובר במוצר אשר עתיד לשרת אתכם לאורך שנים ארוכות, מומלץ לרכוש דלתות כניסה מחברה אמינה וותיקה ששמה הולך לפניה. חברת תיבות מייצרת ומתקינה דלתות אוטומטיות לבניינים כבר עשרות שנים. לחברתנו ניסיון רב בהתקנה וייצור של דלתות כניסה בסגנונות ועיצובים שונים לפי בחירת הלקוח. צוות שירות הלקוחות שלנו ישמח להעניק לכם שירות אישי ומסור בכל שאלה ובקשה. אז אם חיפשתם חברה וותיקה, אמינה ואיכותית בתחום של התקנת דלתות אוטומטיות לבניין הגעתם למקום הנכון. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם.

/ 5.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
[addtoany]
צרו איתנו קשר

קבלן האלומיניום שאני עובד איתו מספק לי תיבות דואר בדרך כלל, לאחר שנתקלתי בפרסום של חברת "תיבות" יצרתי קשר על מנת לשמוע פרטים נוספים. לא רק שהזמנה ישירות מהמפעל חסכה לי כסף, האיכות הייתה ברמה אחרת! יחד עם  שירות מצוין, ואספקה מהירה !!! ממליץ לכל קבלן לעשות בירור קצר ולהזמין ישירות מהמפעל!

ביצענו החלפת תיבות דואר, דלת כניסה, ומערכת אינטרקום אצלנו בבניין. לאחר בדיקות שביצענו בכמה חברות, החלטנו להשתמש בשירות של "תיבות" לא האמנו כמה מהר התיבות החדשות היו מוכנות! תהליך ההתקנה היה מהיר ומקצועי ואנחנו מרוצים מאוד!

שהתלבטנו איזו מערכת תיבות תשתלב בצורה הנכונה והיפה ביותר בפרויקט שלנו נוכחנו לדעת שחזית הבניין אינה גדולה מספיק להכיל את מערכת התיבות בתוך הוויטרינה, קבלן האלומניום שלנו הציע פתרון שהתברר כיקר יותר ופחות אטרקטיבי ומהפתרון שנתנו לנו ב"תיבות". אין ספק שידע ונסיון שווים  זמן וכסף. "תיבות" ידעו להתאים את המערכת הנכונה בשבילנו, שהשתלבה בצורה מושלמת עם העיצוב שתכננו ופתרה לנו את בעית המקום.

דילוג לתוכן