מערכות אינטרקום לבניין משותף

אם אתם מחפשים אינטרקום לבניין משותף, הגעתם למקום הנכון. מלבד תיבות דואר, אנחנו מתמחים גם בייצור והתקנת אינטרקום לכל צורך ולכל סוגי הלקוחות. כיום, אינטרקום הוא סטנדרט בכל בניין. אם אתם רוצים לגור במקום שמכבד את עצמו, שניתן להזמין אליו אורחים, שמשדר הגינות וביטחון – כדאי מאוד שיהיה לכם אינטרקום ראוי לשמו.

אלא שכיום, אין רק סוג אחד של אינטרקום כמו שחלקכם אולי זוכרים משנות השמונים. טכנולוגיות האינטרקום לבניין משותף כוללות מגוון רחב של תוספים מתקדמים, שיהפכו את חוויית המגורים שלכם לטובה ביותר שניתן.

אינטרקום לבניין משותף עם פיצ'רים מיוחדים

זיהוי פניםאם אתם רוצים להרגיש בטוחים באמת, לחסוך זמן מיותר וגם ליהנות מכל מה שלעולם ההייטק המודרני יש להציע – אנחנו ממליצים לכם לקחת מערכת אינטרקום לבניין משותף אשר מציעה אפשרות של פתיחת דלת על ידי זיהוי פנים. אפשרות זו יכולה להיות מותקנת בקלות יחסית על גבי מגוון מערכות אינטרקום, והיא בהחלט מעלה את איכות החיים של כל הדיירים בבניין.
מצלמה לראיית לילהאפשרות נוספת היא התקנת מצלמה לראיית לילה. מצלמה לראיית לילה יכולה לעזור מאוד במקרה שיש לכם מערכת זיהוי פנים. בנוסף, אם יש לכם אינטרקום עם מסך לבניין משותף, כזה שמספק לכם את היכולת לראות את האנשים שמבקשים לבקר אתכם, ראיית לילה היא הכרחית.
אינטרקום IP לבניין משותףאינטרקום זה ניתן לשליטה מהנייד, והוא לא פחות מפסגת הטכנולוגיה העכשווית בעולם של אינטרקום לבניין משותף. השליטה מתבצעת באמצעות חיבור לענן.
אם אכפת לכם ולשאר הדיירים מהמקום שאתם חיים בו, ואתם צעירים ומשתמשים בסמארטפון, אנחנו בהחלט ממליצים להתקין את התוספת החשובה הזו. אל חשש – המתקין המקצועי מטעמנו יסביר לכם בדיוק את אופן השימוש באינטרקום IP.
אפשרות חיפוש לפי דיירבכל אינטרקום לבניין משותף – בין אם אנלוגי, דיגיטלי או אלחוטי – חשוב שתהיה אפשרות לפנות לדיירים ספציפיים בבניין. אם לא תהיה את האפשרות הזו, הדבר יקשה מאוד על הזמנת וקבלת אורחים.
אנחנו ממליצים להשקיע ולהתקין אינטרקום בו תהיה תקשורת ברורה בין הדייר לאדם העומד בתחתית הבניין. תקשורת זו מעלה גם את תחושת הביטחון של הבניין כולו.
עמידות בתנאי מזג אוויר משתנים ונזקיםכשאתם מזמינים אינטרקום לבניין משותף, יש לוודא כי הוא עמיד בפני שריטות, חבלות ונזקי מים. אינטרקום זול אך בעל עמידות נמוכה יכול לעלות לכם ביוקר כשתצטרכו בסופו של דבר להחליף אותו.

האם צריך להתקין מערכות אינטרקום לבניין משותף?

עניין של צריך או לא צריך להתקין מערכות אינטרקום לבניין משותף זה עניין של דיירי הבניין. בשביל לדעת אם זה דבר שנחוץ אצלכם בבניין, אתם יכולים לכנס אסיפת דיירים או לחילופין לדבר עם כלל בעלי הדירות שיש בבניין הזה, ולשאול אותם את דעתם. אם החלטתם שזהו המהלך הנכון, אתם צריכים לוודא שכל דייר יהיה מודע לתהליך התקנת המערכת, למאמץ שהוא יצטרך להשקיע, כלומר להיות נוכח בדירתו לשם ההתקנה של השלוחה הפנימית ולקבל הדרכה עליה, כמו גם הוא צריך להיות מודע למחירים השונים בהתאם למה שהוא צריך.

איך בוחרים איש מקצוע להתקנת מערכות אינטרקום לבניין משותף?

אז עכשיו אתם צריכים לבחור איש מקצוע שיתקין את מערכות אינטרקום לבניין משותף. אתם צריכים שאיש המקצוע יהיה איכותי, שהוא יבדוק מהן התשתיות בבניין, מה הבניין צריך וכך יוכל לתת לכם הצעת מחיר מתאימה. איש מקצוע יוכל להמליץ לכם על מערכת איכותית שתהיה בטווח של המחירים שהקצבתם לעצמכם וכמובן להתקין אותה בצורה הכי מקצועית שניתן.

איך יודעים מה כל דיירי הבניין צריכים כשזה נוגע למערכות אינטרקום לבניין משותף?

בשביל לדעת מה כל דייר בבניין צריך שיהיה מותקן עם מערכות אינטרקום לבניין משותף עליכם לשאול אותם. אתם צריכים לדעת גרים בבניין דיירים שהם שומרי שבת והם צריכים מנגנון שהוא מכני לפתיחתה של הדלת, או אם כל דיירי הבניין ירצו לבטל את שימושה של המערכת בשבת? אתם צריכים לדעת אם יש בבניין קשישים או אפילו ילדים שיכולים להסתבך או לשכוח את קוד הכניסה ואולי הם יהיו צריכים שיהיה להם חיישן בדלת שיפעל כאשר מתקרבים אליו וכך הדלת תיפתח באופן אוטומטי? אחרי שתענו כל השאלות האלו ותבררו מה הדיירים של הבניין באמת צריכים תדעו איזו מערכת להתקין בבניין שלכם.

מה עוד צריך לדעת על התקנת מערכות אינטרקום לבניין משותף?

חשוב לזכור כי בהתקנה של מערכות אינטרקום לבניין משותף צריך להעניק לכל אחת ממשפחות או דיירי הבניין שלוחה של אינטרקום. נוסף על כך, המערכת משמשת גם לשמירה על כל האזורים הציבוריים שיש בבניין. כמו למשל, אם קיים בבניין מקלט, או שיש חניה ו/או מחסנים אשר יש להם גישה מכל מיני כניסות שונות, זה יכול לגרור ביקורים שהם לא רצויים באזור, פשע ואף וונדליזם. במקרה שכזה כדאי שתתקינו קודן לדלת הכניסה ולדלתות האחרות. 

/ 5.

צרו איתנו קשר
דילוג לתוכן