אינטרקום לבניין

אם אתם מחפשים אינטרקום לבניין משותף, הגעתם למקום הנכון. מלבד תיבות דואר, אנחנו מתמחים גם בייצור והתקנת אינטרקום לכל צורך ולכל סוגי הלקוחות. כיום, אינטרקום הוא סטנדרט בכל בניין. אם אתם רוצים לגור במקום שמכבד את עצמו, שניתן להזמין אליו אורחים, שמשדר הגינות וביטחון – כדאי מאוד שיהיה לכם אינטרקום ראוי לשמו. 

מערכות אינטרקום ענן ובקרות כניסה

אינטרקום ענן לבניינים – X501

  • בהתקנת אינטרקום מדגם X501 אין צורך בתשתיות לבניין
  • שימוש קליל ונוח על ידי אפליקציה ידידותית למשתמש
  • אינטרקום בעל תצוגת דיירים מסודרת, לפי שם משפחה או מספר דירה
  • ניתן לרכוש מסך דירתי 7/10 אינץ' עם זיהוי פנים המאפשר הזמנת אורח
  • אינטרקום חדשני המיוצר בישראל
  • אחריות: 18 חודשים
אינטרקום לבניין מדגם X501

תמונות נוספות של אינטרקום מדגם X501

בקרות כניסה לבניין 300/301MF

  • מערכת בקרות כניסה מאפשרת שליטה נוחה למשתמשים ולאורחים
  • המערכת כוללת כרטיסי קרבה וטביעת אצבע עבור דלתות ושערים
בקרות כניסה לבניין 300/301MF

אינטרקום לבניין – סטנדרט בכל בית משותף

בין אם מדובר על הרצון לשמור על הבית המשותף מאובטח ומוגן במידת מה, ובין אם מתוך רצון לשמור על הניקיון ומניעת כניסת מזיקים וחיות רחוב, אינטרקום בבניין הפך לחובה בכל בניין משותף בשנים האחרונות.

אז אם אתם רוצים להתקין אינרטקום חדש אצלכם בבניין, בפסקאות הבאות נפרוס אילו סוגים קיימים בשוק ומה היתרונות של כל אחד מהם.

אינטרקום לבניין משותף עם פיצ'רים מיוחדים

כיום, אין רק סוג אחד של אינטרקום כמו שחלקכם אולי זוכרים משנות השמונים. טכנולוגיות האינטרקום לבניין משותף כוללות מגוון רחב של תוספים מתקדמים, שיהפכו את חוויית המגורים שלכם לטובה ביותר שניתן.

זיהוי פניםאם אתם רוצים להרגיש בטוחים באמת, לחסוך זמן מיותר וגם ליהנות מכל מה שלעולם ההייטק המודרני יש להציע – אנחנו ממליצים לכם לקחת מערכת אינטרקום לבניין משותף אשר מציעה אפשרות של פתיחת דלת על ידי זיהוי פנים. אפשרות זו יכולה להיות מותקנת בקלות יחסית על גבי מגוון מערכות אינטרקום, והיא בהחלט מעלה את איכות החיים של כל הדיירים בבניין.
אינטרקום IP לבניין משותףאינטרקום זה ניתן לשליטה מהנייד, והוא לא פחות מפסגת הטכנולוגיה העכשווית בעולם של אינטרקום לבניין משותף. השליטה מתבצעת באמצעות חיבור לענן.
אם אכפת לכם ולשאר הדיירים מהמקום שאתם חיים בו, ואתם צעירים ומשתמשים בסמארטפון, אנחנו בהחלט ממליצים להתקין את התוספת החשובה הזו. אל חשש – המתקין המקצועי מטעמנו יסביר לכם בדיוק את אופן השימוש באינטרקום IP.
אפשרות חיפוש לפי דיירבכל אינטרקום לבניין משותף – בין אם אנלוגי, דיגיטלי או אלחוטי – חשוב שתהיה אפשרות לפנות לדיירים ספציפיים בבניין. אם לא תהיה את האפשרות הזו, הדבר יקשה מאוד על הזמנת וקבלת אורחים.
אנחנו ממליצים להשקיע ולהתקין אינטרקום בו תהיה תקשורת ברורה בין הדייר לאדם העומד בתחתית הבניין. תקשורת זו מעלה גם את תחושת הביטחון של הבניין כולו.
עמידות בתנאי מזג אוויר משתנים ונזקיםכשאתם מזמינים אינטרקום לבניין משותף, יש לוודא כי הוא עמיד בפני שריטות, חבלות ונזקי מים. אינטרקום זול אך בעל עמידות נמוכה יכול לעלות לכם ביוקר כשתצטרכו בסופו של דבר להחליף אותו.

סוגי אינטרקום לבניין בשוק כיום

כאשר מדובר על התקנת אינטרקום לבניין בבית משותף, ישנם שלושה סוגים עיקריים הקיימים בשוק נכון לימים אלו – דיגיטלי, אלחוטי ואנלוגי.

אינטרקום דיגיטליצג מתקדם בדלת הכניסה

מדובר על אינטרקום שכולל פאנל תצוגה דיגיטלי ולצידו קודן מספרי. הצג משמש את אורחי הדיירים כך שאלו יוכלו לדפדף בין הדיירים בדירות השונות, תוך הצגת מספרי הדירות ושמות הדיירים המתגוררים בהם.

כמו כן, תוספות המגיעות עם אינטרקום לבניין דיגיטלי הן מצלמה ומיקרופון, כך שהדייר אשר יקבל קריאה מדלת הכניסה יוכל לראות ולשוחח עם האדם בכניסה.

אינטרקום אלחוטי בבניין אפליקציה במקום מסך קבוע

כאן מדובר על אינטרקום שלא מחובר עם כבלים לכל דירה בצורה אינדיבידואלית, אלא אינטרקום לבניין אשר ההתחברות אליו נעשית בעזרת אפליקציה. לאור היעדר הצורך בהתקנה, ככל שהמערכת מותקנת בקרב יותר דיירים המחיר לאדם יורד משמעותית.

למרות זאת, נציין כי מדובר על מערכת שדורשת שליטה בטלפון, מה שאומר שייתכן שהשימוש במערכת למבוגרים יהיה מעט מורכב.

אינטרקום לבניין אנלוגי – ישן, אבל עושה את העבודה

בניגוד למערכות אינטרקום לבניין שהוצגו לעיל, מדובר על מערכת מדור ישן, שאינה מאפשרת פיצ'רים שנדמים לנו כסטנדרטיים, דוגמת מצלמה ומסך תצוגה. עם זאת, מדובר על מערכת ידידותית למשתמש, אשר עושה את העבודה בפשטות ויעילות. המערכת האמורה כוללת פאנל לחצנים, כאשר בצדה של כל דירה מצויים שמות הדיירים, כך שכל מבקר יוכל לבחור בדירה הרצויה וללחוץ בצורה מהירה ופשוטה.

נקודות חשובות – מה שואלים את המתקין?

במידה ואתם עדיין מתלבטים איזה סוג אינטרקום לבניין מתאים לכם, עליכם לבחון מולו מספר נושאים, שכן סביר שתתמודדו מולו לאורך התקופה הקרובה. ראשית, עליכם לשאול מהו תוקף האחריות על כל מערכת. כלל האצבע הוא שככל שתקופת האחריות יותר ארוכה, כך טיבה של המערכת טוב יותר.

שנית, נסו לבחון האם רכישת תוספות עבור כל הבניין תוכל להוביל להנחה. לאור העובדה שמדובר על בניין מגורים רווי, יתכן כי לאור רכישת תוספות רבות תהא ירידה משמעותית במחיר.

/ 5.

דילוג לתוכן