תיבות דואר למשרדים

תיבות דואר למשרדים לא חייבות להיות בעלות צורה סולידית. ישנן תיבות דואר למשרדים הבנויות בצורות שונות אשר עשויות להתאים לאופי הבניין, לעיצוב שלו ולצבעוניות שלו. תיבות דואר בתוך המשרד יכולות להיות מעוצבות על עמוד, לעמוד בתוך ויטרינה או להיות צמודות לקיר. בנוסף, ניתן גם לעצב את תיבות הדואר המשרדיות לפי דרישה. באופן זה ניתן להגיע בצורה המדויקת ביותר לתוצאה המבוקשת, שתתאים לעיצוב ולמראה הכללי של המשרד. במאמר זה נציג סקירה של האופנים השונים בהם ניתן להציב תיבות דואר משרדיות ולעצב אותן.

תיבות דואר למשרדים

האופנים השונים בהם ניתן להציב תיבות דואר למשרדים

תיבות דואר למשרדים ניתן כאמור להציב באופנים שונים בתוך המשרד או מחוץ למשרד. להלן נסקור את האופנים השונים בהם ניתן להציב תיבות דואר משרדיות:

תיבות דואר על עמוד זהו פתרון המאפשר גמישות מבחינת המרחב שבו מוצבות תיבות הדואר. ניתן להתקין את התיבות הללו מחוץ למשרד על מנת לייצר חזית מרשימה לבניין המשרדים. ניתן לבצע התקנה של תיבות על עמוד בהצמדה לקיר, באופן עצמאי, או בשילוב של מעטפת המקיפה את תיבות הדואר. כדאי לדעת שמיקום תיבות הדואר צריך להיות מוגן מגשם ופגעי מזג אוויר נוספים.
תיבות דואר בתוך ויטרינה תיבות מסוג זה עשויות להיות מותקנות בוויטרינה המוצבת בכניסה לבניין. הזנת הדואר במקרה זה יכולה להיעשות רק מבחוץ על מנת לשמור על נוחות העובדים במשרד, כאשר איסוף הדואר מתבצע מתוך הלובי של בניין המשרדים. על מנת להגיע להתאמה מושלמת, ניתן להתאים את הצבע של תיבות הדואר לצבע הוויטרינה.
תיבות דואר המוצבות בתוך קירתיבות דואר למשרדים לא חייבות לתפוס הרבה מקום. כאשר מתקינים את תיבות הדואר בתוך קיר, הדבר עשוי לחסוך במקום שניתן להשתמש בו לצרכים אחרים. ניתן לעצב את תיבות הדואר כך שיתאימו למראה הקיר עליו הן עתידות להיות מותקנות. כך ניתן להגיע למראה אידיאלי.
תיבות דואר המעוצבות לפי דרישה תיבות דואר למשרדים יכולות לשקף את האופי הייחודי של כל אדם. אם ברצונכם לעצב את תיבת הדואר שלכם בצורה מיוחדת ויוצאת דופן, ניתן בהחלט לעשות זאת. באופן זה ניתן להתאים בצורה המדויקת ביותר את תיבות הדואר לעיצוב שתרצו לייצר עבור המשרד שלכם.
האם תיבת הדואר שלכם עומדת בתקן 816

בוודאי תיבות הדואר שלנו עומדות בתקן

תוך כמה זמן אקבל הצעת מחיר?

הצעת מחיר תתקבל עד 24 שעות

היכן מומלץ לרכוש תיבות דואר איכותיות

תיבות דואר הן מוצר שעתיד לשמש את עובדי המשרד שלכם שנים ארוכות ולכן חשוב לבחור ביצרן אשר מקפיד על שימוש בחומרים איכותיים ועמידים. בנוסף, כדאי לבחור ביצרן בעל ותק וניסיון משמעותי בתחום של ייצור תיבות דואר. חברת תיבות עוסקת בייצור תיבות דואר כבר משנות השלושים של המאה שעברה. מדובר בחברה ותיקה בעלת מוניטין מעולים, אשר צברה לאורך השנים ניסיון עשיר במיוחד בתחום של ייצור תיבות דואר. אז אם חיפשתם חברה אמינה המייצרת תיבות דואר איכותיות במיוחד, הגעתם למקום הנכון.

/ 5.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
[addtoany]
צרו איתנו קשר

קבלן האלומיניום שאני עובד איתו מספק לי תיבות דואר בדרך כלל, לאחר שנתקלתי בפרסום של חברת "תיבות" יצרתי קשר על מנת לשמוע פרטים נוספים. לא רק שהזמנה ישירות מהמפעל חסכה לי כסף, האיכות הייתה ברמה אחרת! יחד עם  שירות מצוין, ואספקה מהירה !!! ממליץ לכל קבלן לעשות בירור קצר ולהזמין ישירות מהמפעל!

ביצענו החלפת תיבות דואר, דלת כניסה, ומערכת אינטרקום אצלנו בבניין. לאחר בדיקות שביצענו בכמה חברות, החלטנו להשתמש בשירות של "תיבות" לא האמנו כמה מהר התיבות החדשות היו מוכנות! תהליך ההתקנה היה מהיר ומקצועי ואנחנו מרוצים מאוד!

שהתלבטנו איזו מערכת תיבות תשתלב בצורה הנכונה והיפה ביותר בפרויקט שלנו נוכחנו לדעת שחזית הבניין אינה גדולה מספיק להכיל את מערכת התיבות בתוך הוויטרינה, קבלן האלומניום שלנו הציע פתרון שהתברר כיקר יותר ופחות אטרקטיבי ומהפתרון שנתנו לנו ב"תיבות". אין ספק שידע ונסיון שווים  זמן וכסף. "תיבות" ידעו להתאים את המערכת הנכונה בשבילנו, שהשתלבה בצורה מושלמת עם העיצוב שתכננו ופתרה לנו את בעית המקום.

דילוג לתוכן