תיבות דואר לבית משותף

תיבות דואר לבית משותף ניצבות בדרך כלל ליד דלת הכניסה לבניין. הן מהוות כלי קיבול לדואר נכנס . בעת בחירת תיבת דואר לבניין דירות, יש לשים לב קודם כל לנושא הבטיחות. תיבות דואר שאינן בטיחותיות מועדות יותר לפריצות ומעמידות בסכנה את דברי הערך המאוכסנים בהן. משום כך, בעת התקנת תיבות דואר מסוג זה חשוב לבחור בחברה המקפידה לייצר תיבות דואר בטוחות עם מנעולים חזקים ועמידים. בנוסף, כדאי לתת את הדעת גם על הפן העיצובי של תיבות הדואר.

תיבות דואר לבית משותף

חשיבות הבטיחות בהתקנת תיבות דואר לבית משותף

תיבות דואר לבית משותף ממוקמות בשטחים ציבוריים וגלויים לעיני כל דורש. משום כך חשוב לצייד אותם במנעולים חזקים ואיכותיים על מנת לשמור על התכולה היקרה שבתוכן. ישנם גם אמצעי בטיחות נוספים שכדאי לקחת בחשבון כאשר מתקינים את תיבות הדואר. ניתן למשל לשלב אינטרקום או קודן בתוך לפתיחת תיבת הדואר וניתן לשפר עוד יותר את האבטחה באמצעות התקנת מצלמות היקפיות מסביב לתיבות הדואר.

איך להתאים את עיצוב תיבות הדואר לחדר המדרגות

תיבות דואר לבית משותף לרוב פרושות על שטח יחסית גדול. תיבות אלו תופסות את העין ומהוות חלק בלתי נפרד מחזית הבניין. כדי לשלב את תיבות הדואר בצורה אלגנטית בתוך הבניין חשוב לשים לב גם לעיצוב הכללי:

  • אם בוחרים בעיצוב מודרני בעל קו חלק בלובי של בניין המגורים, מומלץ למקם את תיבות הדואר ישירות על גבי הקיר. באופן זה ניתן להמשיך את הזרימה של הקו בצורה הרמונית.
  • אם בחרנו בסוג מסוים של חיפוי לחזית הבניין, כדאי מאוד להתאים את תיבות הדואר לנראות זו.
  • ניתן לבצע התאמות מדויקות של הצבעים, כך שתיבת הדואר תהיה בדיוק באותו הצבע של הבניין אשר בו היא ממוקמת.

שאלות נפוצות

איזה סוגי תיבות דואר לבית משותף יש?

תיבות על עמוד, מערכת תיבות בתוך ויטרינה, מערכת תיבות בתוך קיר, בתוך קיר גבס ומעוצבות לפי דרישה

האם החברה שלכם עומדת בתקן 816

בוודאי! כל תיבות הדואר שלנו עומדות בתקן

סוגי תיבות הדואר השונים הקיימים בשוק

ישנן סוגים שונים של תיבות דואר לבית משותף. ניתן למשל לעשות שימוש בתיבות המותקנות על עמוד, מערכת תיבות בתוך ויטרינה, מערכת תיבות בתוך קיר ועוד. ניתן גם לעצב את תיבות הדואר באופן מיוחד על פי דרישה. בעת בחירת תיבת דואר לבניין שלנו, יש לקחת בחשבון שמדובר במוצר שעתיד לשרת אותנו שנים ארוכות. משום כך, מומלץ לבחור בחברה אמינה וותיקה ששמה הולך לפניה. חברת תיבות עוסקת בייצור של תיבות דואר החל משנת 1936. במהלך השנים התפתח העסק הקטן למפעל מרשים אשר מבצע כל עבודה על הצד הטוב ביותר. אז אם חיפשתם היכן לרכוש תיבת דואר לבית המשותף שלכם, הגעתם למקום הנכון. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם.

/ 5.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
[addtoany]
צרו איתנו קשר

קבלן האלומיניום שאני עובד איתו מספק לי תיבות דואר בדרך כלל, לאחר שנתקלתי בפרסום של חברת "תיבות" יצרתי קשר על מנת לשמוע פרטים נוספים. לא רק שהזמנה ישירות מהמפעל חסכה לי כסף, האיכות הייתה ברמה אחרת! יחד עם  שירות מצוין, ואספקה מהירה !!! ממליץ לכל קבלן לעשות בירור קצר ולהזמין ישירות מהמפעל!

ביצענו החלפת תיבות דואר, דלת כניסה, ומערכת אינטרקום אצלנו בבניין. לאחר בדיקות שביצענו בכמה חברות, החלטנו להשתמש בשירות של "תיבות" לא האמנו כמה מהר התיבות החדשות היו מוכנות! תהליך ההתקנה היה מהיר ומקצועי ואנחנו מרוצים מאוד!

שהתלבטנו איזו מערכת תיבות תשתלב בצורה הנכונה והיפה ביותר בפרויקט שלנו נוכחנו לדעת שחזית הבניין אינה גדולה מספיק להכיל את מערכת התיבות בתוך הוויטרינה, קבלן האלומניום שלנו הציע פתרון שהתברר כיקר יותר ופחות אטרקטיבי ומהפתרון שנתנו לנו ב"תיבות". אין ספק שידע ונסיון שווים  זמן וכסף. "תיבות" ידעו להתאים את המערכת הנכונה בשבילנו, שהשתלבה בצורה מושלמת עם העיצוב שתכננו ופתרה לנו את בעית המקום.

דילוג לתוכן