תאי אחסון לטלפון

אנחנו בתיבות מייצרים תאי אחסון לטלפונים ניידים כפתרון אחסון ואבטחת מידע (ריגול תעשייתי וביטחוני) לניידים בכניסה לחדרי ישיבות, הרצאות, חדרי כושר, כיתות לימוד, חדרי בחינה, וכו'. מפתח אישי לכל תיבה ומפתח 'מאסטר' לנציג הארגון. התיבות מתאימות לכל סוגי הניידים הקיימים בשוק, מגיע ביחידות של 25 תאים, או על פי דרישה. קיימת אופציית טעינה עם כבל USB בכל תא למגוון סוגי הניידים ע"פ בחירת הלקוח.

מה זה בעצם תאי אחסון לסמארטפונים?

תאי אחסון לסמארטפונים הינם בעלי שימוש עבור סוגים רבים של אנשים ומקומות תעסוקה. אז אם אתם צריכים תאי אחסון לטלפונים סלולריים, למשרד, לבית הספר או לכל מקום אחר, היכנסו, קראו והשאירו פרטים, ואנו נחזור אליכם בהקדם.

נכון להיום, אין דבר שאנו מבצעים בלי הטלפון הסלולרי. בין אם מדובר על תקשורת בסיסית, עם המשפחה, עבודה או חברים, בין אם מדובר על העברת זמן הפנאי בצפייה בסרטונים או שמיעת מוזיקה ובין אם סתם כניסה אקראית לאינסטגרם או למשחק – הסמארטפון משמש אותנו כל היום.

עם זאת, במקרים מסוימים הסמארטפון יהווה מטרד. בין אם מדובר על הגעה לבריכה לחדר הכושר, כניסה לישיבה מסווגת או אפילו תחילת שיעור או מבחן, במסגרתם הסטודנטים נדרשים להניח את הטלפונים בצד. הכירו את עולם תאי אחסון לטלפונים סלולריים.

תאי אחסון לטלפונים סלולריים – קצת הסבר

במהלך השנים החל לתפוס תאוצה טרנד חדש, אשר נשען על עולם הלוקרים הישן – תא אחסון לטלפונים סלולריים.

התאים האמורים, אשר ברובם המוחלט של המקרים מותקנים על קירות (כדי למנוע גניבה המונית), מאפשרים אחסנה של הטלפון הסלולרי ללא כל חשש במקרים בהם אנו לא יכולים לשאת אותם עלינו.

תאי אחסון לסמארטפונים – כבר מזמן לא לוקרים של בית ספר

בין אם אתם חוששים להשאיר את הטלפון שלכם רחוק מהישג יד, בין אם אתם חוששים שתא האחסון המאסיבי לא ישתלב בצורה דקורטיבית במשרד ובין אם אתם לא רוצים שתיגמר לכם הסוללה – הרשו לנו להציג לכם את שלושת השינויים הגדולים ביותר שנערכו בתחום בשנים האחרונות.

אבטחה מקסימלית – לא מתפשרים עליכם

לאורך השנים האחרונות, השתכלל עולם תאי האחסון לטלפונים סלולריים מאוד. על אף שאלו נראים כמו לוקרים בלבד, מדובר על תאי אחסון המעניקים הגנה שלא נופלת מכספות ביתיות סטנדרטיות, זאת לאור החשיבות אותה אנו יודעים שיש לטלפונים הסלולריים עבור כל אדם.

עיצוב והשתלבות תאי אחסון לניידים – נראה כמו רהיט בחלל

אולי הגזמנו, ותא האחסון לא דקורטיבי כמו פרחים או קונסולה יפה, אך ללא ספק הקדמה הגיעה גם לעולם תאי האחסון לטלפונים סלולריים. נכון להיום, ישנם בשוק סוגים רבים של עיצובים, צבעים ודוגמאות של תאי האחסון הסלולריים, אשר יכולים להשתלב בחלל בצורה אופטימלית.

ניצול זמנים נכון – תאי אחסון לטלפונים ניידים עם עמדות טעינה

מעבר לשמירה על הטלפונים מפני גניבה, קידוח תאי האחסון לקיר נעשים לשם פתיחת נקודת חשמל לאלו. כמו שאתם יכולים להבין, נקודות החשמל בכל הנוגע לעמדות האחסון נועדו כדי לאפשר ניצול זמן מקסימלי, כך שאלו המאחסנים את הטלפון הנייד בעמדות הטעינה יוכלו לנצל את הזמן באופן מקסימלי וחזור לטלפון מוטען להמשך כל היום.

תאי אחסון לטלפונים ניידים – סיכום בקצרה

אז במידה ואתם זקוקים לתאי אחסון לטלפונים סלולריים, אין לכם סיבה לדאגה. נכון להיום, השוק מציע שורה של פתרונות מאובטחים, דקורטיביים ואפילו בעלי עמדות טעינה לניצול מקסימלי של השטח.

תיבות ירושלים – הבחירה הנכונה

במידה ואתם זקוקים לתאי אחסון לטלפונים סלולריים בארגון שלכם, הגעתם למקום הנכון. תיבות ירושלים מחזיקות במספר רב של סוגי תיבות, אשר מתאימות לכל סוגי הסלולריים הקיימים בשוק.

אותם תאי אחסון מגיעים ביחידות של 25 תאים, כך שתוכלו לבחור את היקף התאים המבוקש על ידיכם, וכן בכל תא קיימת אפשרות לטעינה עם כבל USB, הכל בהתאם לבחירתכם.

בנוסף, תוכלו לבחור אחד מבין עיצובים דקורטיביים רבים אותם אנו מחזיקים. אז למה אתם מחכים?

/ 5.

דילוג לתוכן