אודות

מי אנחנו?

מורשת של מקצועיות ומסורת של מצוינות 

"תיבות" נוסדה בשנת 1936 ע"י מר משה מרז'וק ז"ל. בראשית דרכה שימשה כבית מלאכה למתכת בו ייוצרו מוקשים של "ההגנה" לפריצת מחסומים וקירות בטון. עם הכרזת האו"ם על הקמת המדינה נלחם מרז'וק בפריצה לעיר העתיקה בשורות האצ"ל ואף נפצע פעמיים
. בשל יכולותיו והצטיינותו המקצועית נבחר מרזוק לכהן כיו״ר אגודת בעלי המלאכה בענף הפחחות וכיהן בה עד לפרישתו בשנת 1980. 

בנו, יוסף מרזוק, גדל בין כותלי המפעל, כשבגר המשיך את דרכו של אביו והוביל את החברה להיות בעלת מוניטין רב. "תיבות ירושלים" התפתחה מעסק משפחתי קטן למפעל בעל כוח ייצור מרשים אשר מבצעת כל עבודה קטנה, כגדולה, במקצועיות ועל הצד הטוב ביותר. 

כמו שאר העולם המתחדש כך גם "תיבות" מתחדשת ומתקדמת יחד עם הטכנולוגיה ורוח התקופה. 

בשנת 2021 חזר משה, בנו של יוסף, ארצה לאחר שחי ועבד בתחום היזמות בארצות הברית במשך 17 שנים. משה הצטרף כדור שלישי למשפחת ״תיבות ירושלים״ המיתולוגית והביא עימו נסיון רב בניהול פרויקטים בתחום הנדל"ן ורוח חדשנית ורעננה. 

בימים אלו "תיבות" עוברת מיתוג מחדש, עם המון רעיונות, וחידושים פורצי דרך. 

״תיבות״ חרטה על דגלה לאורך השנים להיות החברה האיכותית והאמינה ביותר בשוק. ״תיבות" מתהדרת בעיצוב וייצור מבחר תיבות דואר באיכות מעולה, לפי תקן, וברמת הגימור היוקרתית ביותר. "תיבות" מספקת את שירותיה למשרדי ממשלה, מוסדות, פרויקטים במסגרת התחדשות עירונית, בניה רוויה, תמ"א 38 ,חדרי דואר במגדלי יוקרה, וכו'. 

״תיבות״ המתחדשת ממשיכה לספק שירות ומוצרים אמינים ומקצועיים, תוך התחשבות בדרישות הקבלנים, בצרכי המעצבים ובשאיפות הדיירים. כל זאת תוך כדי שימוש בחומרי גלם מהטובים מסוגם, עבודה מסורה ומקצועית, ונסיון רב שנים. 

צוות העובדים שלנו

ב״תיבות״ צוות עובדים ומנהלים מיומן אשר שוקד מידי יום לשמר את המורשת שהותיר אחריו מר מרזו'ק ז"ל. בניהולו של מנכ"ל החברה, יוסף מרזוק דרך מחלקת הפיתוח, מחלקת השירות ובקרת האיכות, וסמנכ״ל החברה הנכנס, משה מרזוק, אנו פועלים מתוך אהבה על מנת להעניק לכם את חבילת השירות המתאימה והאטרקטיבית ביותר ,תיבות דואר באיכות הטובה ביותר, ומחירים הוגנים ומשתלמים.
הלקוחות שלנו נהנים מיחס אישי ומסור, ולא בכדי נשארים נאמנים לנו לאורך שנים רבות. עם החידושים וההפתעות שאנו מתכננים בהמשך הדרך נשמח לצרף גם אתכם לקהל לקוחותינו, שכבר מזמן הפכו למשפחה שנייה

/ 5.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
[addtoany]
צרו איתנו קשר

ממליצים

קבלן האלומיניום שאני עובד איתו מספק לי תיבות דואר בדרך כלל, לאחר שנתקלתי בפרסום של חברת "תיבות" יצרתי קשר על מנת לשמוע פרטים נוספים. לא רק שהזמנה ישירות מהמפעל חסכה לי כסף, האיכות הייתה ברמה אחרת! יחד עם  שירות מצוין, ואספקה מהירה !!! ממליץ לכל קבלן לעשות בירור קצר ולהזמין ישירות מהמפעל!

ביצענו החלפת תיבות דואר, דלת כניסה, ומערכת אינטרקום אצלנו בבניין. לאחר בדיקות שביצענו בכמה חברות, החלטנו להשתמש בשירות של "תיבות" לא האמנו כמה מהר התיבות החדשות היו מוכנות! תהליך ההתקנה היה מהיר ומקצועי ואנחנו מרוצים מאוד!

שהתלבטנו איזו מערכת תיבות תשתלב בצורה הנכונה והיפה ביותר בפרויקט שלנו נוכחנו לדעת שחזית הבניין אינה גדולה מספיק להכיל את מערכת התיבות בתוך הוויטרינה, קבלן האלומניום שלנו הציע פתרון שהתברר כיקר יותר ופחות אטרקטיבי ומהפתרון שנתנו לנו ב"תיבות". אין ספק שידע ונסיון שווים  זמן וכסף. "תיבות" ידעו להתאים את המערכת הנכונה בשבילנו, שהשתלבה בצורה מושלמת עם העיצוב שתכננו ופתרה לנו את בעית המקום.

דילוג לתוכן